sestdiena, 2016. gada 12. marts

Sākums Iespējai

Šajā nodaļā es sīkāk izstāstīšu pašu iegādes procesu, to, kā šis zāles (Hepcinat LP ) es atvedu uz Latviju.
Tātad, klejojot pa forumiem atradu kontaktus ar Austrālijas farmaceintu, kas nodarbojas ar šo zāļu importu no Indijas uz Austrāliju. Tā kā diemžēl nedzīvoju Austrālijā, šis variants man atkrita, toties, šis austrālietis bija ļoti laipns un iedeva man kontaktus citam austrālietim vārdā Džefs, kurš varētu man palīdzēt. Tālāk vērsos pie Džefa, kā vēlāk ievācot informāciju par viņu izrādījās, šis pats Džefs ir Austrālijā strādājoš ģimenes ārsts, kurš pats cieta no Chepatīta problēmas un "smagais" ārtēšanās kurss nedeva rezultātus, uzzinot par indijā ražotajām ģenētiskajām versijām, viņš pats devās uz Indiju, lai šīs zāles iegādātos sev, pēc tam viņš apjauta to, cik netaisnīgi ir tas, ka uz pasaules ir tik daudz cilvēku, kuriem ir nepieciešamas šīs zāles, bet nav iespējas viņas dabūt, līdz ar to, šī kļuva par sava veida missiju Džefam palīdzēt.(Līdzīgi kā man dotajā brīdī rakstot šo blogu).
Atpakaļ pie tēmas.
Vērsos pie Džefa ar simtiem jautājumu, tā kā esmu vidējais Latvietis, esmu skeptisks un uzmanīgs un bailes ieguldīt 2500euro zālēs, kuras pēc tam varētu nesaņemt, jeb arī saņemt lētu viltojumu, nu galīgi nebija rezultāts uz kuru es vēlētos tiekties. Neskatoties uz manu jautājumu kaudzi, saņēmu sev nepieciešamās atbildes un nolēmu, ka šis būs tas cilvēks ar kuru sadarbošos.
Lai saņemtu Zāles bija nepieciešama recepte no ģimenes ārsta.Šeit gan jāpiemin, ka Jūsu ģimenes ārstam ir jābut atsaucīgam un ar vēlmi palīdzēt, es neesmu droš vai visi ģimenes ārsti piekristu izrakstīt recepti, valsts zāļu reģistrā nereģistrētam medikamentam.
Nākamais kas ir nepieciešams ir veikt notariāli apstiprinātu  tulkojomu receptei uz angļu valodu.
Tad šie dokumenti skenētā veidā tika nosūtīti Džefam.
(Šī informācija ir nepieciešama, lai Indijā izsūtot zāles varētu dabūt eksporta atļauju)
Zāles 3x HEPCINAT LP (12 nedēļu kursam) ar DHL no durvīm līdz durvīm   piegādi izmaksāja 1700EUR
Šeit gan ir jāiestarpina piebilde!!!
Latvijas likumdošana aizliedz privātpersonām veikt zāļu importu vai eksportu. Līdz ar to sūtīt uz Latviju ir riskanti. Mana pieredze bija šāda:
Noskaidroju, ka zāles Latvijā no tās pašas indijas  var ievest "Saules Aptieka" sazvanījos, jautāju, kādas izmaksas u.t.t , kad viņi padzird, ka zāles ir no Indijas, man tante otrā galā sāka skaidrot, ka zāles no Indijas nevedīs, jo viņas nestrādā.... Es viņai sāku skaidrot, ka kompānijai  "Natco Pharma" ir ASV "FDA"(federālās zāļu kontroles sertifikāts), ka ir vairāku ES valstu sertifikāti, kā piemēram UK un Turcijas, man tante neapmierināti saka, ka tik un tā nevedīšot.
Saprotu, ka variantu nav!(Te gan jāpiebilst, ka Saules aptieka var officiāli ievest Latvijā to pašu HARVONI no vācijas par 45000EUR un tirgot LAtvijā par 60000) Bizness paliek bizness un kur vēl lielāka peļņa ja ne uz veselību?!?!

Ilgi Domāju, varbūt pašam aizlidot pakaļ, bet aivio biļešu cenas, mani pārliecina to nedarīt.
Sakarā ar savām šaubām par sūtīšanu uz Latviju, konsultējos ar Džefu, viņš atzīst, ka uz Latviju nav sūtījis, un nespēj man garantēt to, ka Latvijā ierodoties DHL paka, kur uz sūtījuma veidu būs norāde"DRUGS"(tulkojumā nio Angļu valodas- zāles vai narkotikas:)) paka netiks aizturēta, līdz ar to sapratu, ka risks ir pārāk liels.
Kā jau minēju, esmu vidējais Latvietis, un tas nozīmē arī to, ka man ir daudzi UK dzīvojoši draugi.
Nākamā mana ideja, bija sarunāt kādu, kuram paku nosūtīt uz Angliju, un pēc tam kaut vai pašam aizlidot pakaļ, jo biļetes uz UK ir daudz lētākas nekā uz Indiju.
Tā arī izdarījām, Pārskaitīju naudu Džefam, tas gan prasīja nedēļu, bet no izsūtīšanas dienas 2DIENU!!!! laikā paka jau bija UK drauga rokās. Šoks bija par to, ka paka atnākusi tik ātri. \
Sāku risināt problēmu, kā no UK dabūt zāles mājās, tomēr viss atrisinājās pats no sevis. Mamas draudzene devās iepirkties uz UK paņēma paku ar zālēm un  atveda uz LV.  Turot šo niecīgo kastīti ar 3 zāļu iepakojumiem iekšā es jutos neaprakstāmi, es jutos kā THORS, kas ir pacēlis āmuru. Šajā brīdī mani pārņēma milzīgs gandarījums par to, ka neskatoties ar visām grūtībām, ar kurām man nācās saskarties, es nepadevos un lūk, kur ir rezultāts, es esmu agtradis izeju. Pāris dienas vēlāk mani mocīja domas par to, cik daudz cilvēkiem ir tāda pati nepieciešamība kā man... Kam ir nepieciešamība, bet nav iespējas... Es zinu kāda ir ši sajūta. Un laiks ko es ieguldīju no pirmās meklēšanas frāzes ko ievadīju googlē līdz zālēm manās rokās ir mērāms gandrīz gada garumā. (Tas gan skaidrojams ar to,ka zāles nebija pieejamas jo bija pakļautas testēšanai, nācās vienkāršiu sēdēt un gaidīt)...
Tas ir iemesls kāpēc es izlēmu, ka ir nepieciešams dalīties ar savu pieredzi, informāciju, palīdzību tiem, kam šāda palīdzība ir nepieciešama...

5 komentāri:

  1. Kā veicās ar ārstēšanos? Un vai iekš UK nebija jāmaksā muita/PVN ? Pie mums jau muitas labirintus iziet ir neiespējamā misija, tas aprakstīts cāļa forumā...

    AtbildētDzēst
  2. Labdien. Patiešām - kā veicas ar ārstēšanos? Vai zāles ir izdzertas? Vai ir analīzes pēc zāļu lietošanas un vai bijāt vizītē pie hepatologa? Vai terapijas laikā bija tomēr kādas blaknes, vai nē? Šīs atbildes interesē ne mazāk, kā pašu zāļu iegūšana.

    AtbildētDzēst
  3. Labdien,
    Par sevi varu pateikt, ka man zales izdzertas, lietoju Dactaslavir un Sofosbuvir, un analīzes vairs vīrusu neatrod, vel tik pec pusgada vēlreiz jauztaisa analīzes. Bet nu tagad gan vel jāsaved veseliba kārtībā, jo nedaudz jau tomēr veselību pabojā, lielas slodzes nevarēju turēt un pašsajūta nebija tā labākā, vēl tagad mēģinu dzelzim dabūt normālus radītājus, bet nu prieks, ka apetīte atgriezusies, ta kā cerams ka akna atgūstas, jo bija jau F3 iekaisums. Iespejams ka spēcīgs vīrieša organisms vispar neko tadu neizjūt.

    AtbildētDzēst
  4. Sveiki visiem, esmu pazaudējis naudu tik daudziem uzņēmumiem, kuri apgalvoja, ka ir īstie aizdevēji, taču visi mani centieni ir bijuši veltīgi, esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties sazināties ar viņiem pa e -pastu: lapofunding960@gmail.com
    Whatsapp +447883183014

    AtbildētDzēst